Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР планує вдосконалити спецпроцедуру та розглянути законопроєкт для боротьби з «постановочним спамом» – Олександр Корнієнко

  • 9263
ВР планує вдосконалити спецпроцедуру та розглянути законопроєкт для боротьби з «постановочним спамом» – Олександр Корнієнко

Цього тижня Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради розгляне інціативу із вдосконалення спецпроцедури – спрощеної процедури розгляду законопроєктів. Крім того, згодом на комітеті планується розгляд законопроєкту «Слуги Народу», покликаного не допускати «постановочного спаму» в парламенті, котрий опозиція використовує для блокування важливих реформ.

Про це заявив голова «Слуги Народу» Олександр Корнієнко під час брифінгу за підсумками засідання Політичної ради партії.

«Протягом роботи шостої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання монобільшість боротиметься з «чітерством» опозиції, яка використовує спам правками та постановами для блокування нормальної роботи парламенту. Спробуємо цього тижня пройти комітет по вдосконаленню спецпроцедури, а також згодом розглядатимемо наші спільні з Давидом Арахамією ініціативи щодо ускладнення процесу реєстрації постанов, котрі блокують підписання ухвалених законопроєктів», – повідомив очільник партії.

Олександр Корнієнко також наголосив, що парламент має працювати інтенсивніше, і «Слуга Народу» готує різні рішення, як протидіяти блокуванню роботи ВР.

«У країні вдень і вночі триває «Велике будівництво», проводяться серйозні міжнародні візити, уряд працює шаленими темпами, відбувається інтенсифікація всіх процесів у державі, ріст ВВП. На фоні цього Верховна Рада темпами 1992 року розглядає один закон у 3 місяці, розсиджується та обговорює по 5 тисяч правок – це точно не влаштовує людей. Ми не можемо як країна собі дозволити, щоб парламент працював такими низькими темпами. Ми 5 сесій поспіль закликали опозицію до совісті. Але зрозуміли, що ці розмови скінчилися. Тепер будемо активніше пропонувати різні рішення, як з цієї ситуації вийти», – підсумував політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy