Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ВР має покласти край впливу олігархічних груп – Андрій Костін

  • 10977
ВР має покласти край впливу олігархічних груп – Андрій Костін

Верховна Рада 9-го скликання має припинити багаторічний тиск олігархів на суддів, правоохоронців, політиків і їхній вплив на всі сфери життя в країні. Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань правової політики Андрій Костін.

«Олігархи – це не тільки про політичний вплив і тиск. Це також про монополізацію відповідних галузей, напрямків промисловості. Це про багаторічний підкуп політиків, депутатів різних рівнів, суддів, правоохоронців, інших державних службовців, щоб вони ухвалювали рішення не на користь народу України, а на користь певних олігархічних груп. Я вважаю, що ця ВР має покласти цьому край», – наголосив голова комітету.

Найважливіше в президентському законопроєкті про деолігархізацію, каже Андрій Костін, є не лише визнання факту, що олігархи дійсно мають вплив протягом 30-ти років незалежності України. А й можливість суспільства зрозуміти, хто дійсно є олігархом і деструктивно впливає на суспільне, політичне та економічне життя в країні.

Для цього законопроєкт містить чіткі критерії для визначення особи олігархом: має активи значної вартості, монопольно контролює одну з галузей, має значний вплив на медіа та бере участь в політичному житті. Якщо три з чотирьох критеріїв наявні, то людина отримує статус олігарха.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy