Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Впровадження РРО вже додало до бюджету понад 3 млрд грн – Данило Гетманцев

  • 5689
Впровадження РРО вже додало до бюджету понад 3 млрд грн – Данило Гетманцев

Відтермінування чи скасування впровадження РРО не буде, як не буде продаватися контрабанда та існувати тіньова економіка. Про це під час брифінгу у парламенті заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Дуже багато політиканів і шахраїв розповідали людям, що система РРО буде скасована, що буде половина економіки в тіні, продаватиметься контрабанда. Я говорив, що цього не буде, і цього не сталося», – зазначив депутат.

За його словами, реформа відбулася, про це свідчать 300 тис. встановлених ФОПами реєстраторів розрахункових операцій та кількість виданих чеків.

«Минулого року видавали 900 тис. чеків на день, сьогодні – 5,5 млн на день. Ми вже бачимо перевиконання плану за прогнозними показниками бюджету за січень на понад 3 млрд грн», – засвідчив Гетманцев.

Він наголосив, що у цивілізованому суспільстві не має бути дискусії, чи платити податки, бо це гроші для пенсіонерів, лікарів, вчителів, військових.

«Людей обманюють, виводять на вулицю страхами. Це робить політична організація, що заробляє собі дешеві політичні дивіденди, дуже хоче потрапити у велику політику і заробити грошей на контрабандистах, які спонсорують ці акції», – констатував голова профільного комітету.

Водночас він розповів, що постійно спілкується з підприємцями, і слушні зауваження враховуються у законодавстві.

«Перемовини з ФОПами тривають постійно, і результатом є та система, яку ми впроваджуємо. Наприклад, ми скасували всі штрафи, крім штрафу за невидачу чеків, звільнили від додаткового обов’язку подання звітності, якщо є програмний РРО. Наприкінці минулого року звільнили від РРО підприємців у селах – це також результат перемовин», – пояснив Гетманцев.

Він нагадав, що жодного відтермінування впровадження РРО не буде. Водночас для тих, хто встановить його до лютого, штрафи на 2022 рік мінімізують, ця поправка вже подана, і у парламенті є підтримка цієї ініціативи.

«Про це говорять 30 років, але ніхто цього не робив: закон один для всіх. З 2010 року всі хотіли ввести РРО, але ніхто не спромігся, бо це непопулярно. Ми створюємо нормальний захист прав споживачів і даємо додаткові гроші для пенсіонерів, вчителів, військових», – резюмував Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy