Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вперше з 2019 року такий спротив – Данило Гетманцев про антиолігархічні законопроєкти

  • 7169
Вперше з 2019 року такий спротив – Данило Гетманцев про антиолігархічні законопроєкти

Вперше за всю історію каденції чинної влади існує такий рівень супротиву ухваленню антиолігархічних законопроєктів, як це спостерігається щодо документів №№5599 та 5600. Про це на брифінгу заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Це свідчить про те, що антиолігархічний пакет є дієвим. Ми з вами займаємося 30 років боротьбою з олігархами, а внаслідок цієї боротьби олігархи стають все міцнішими, все багатшими. Ми вдавали боротьбу – всі влади, які були в Україні – але результатів не було», – сказав він.

Данило Гетманцев нагадав, що нова команда після 2019 року здійснила низку кроків для руйнації олігархічної системи. Йдеться, зокрема, про антиофшорний закон, зміни до законодавства про фінмоніторинг, законодавство про автообмін податковою інформацією з понад 100 країнами світу.

Наразі ж парламент планує ухвалити два документи з антиолігархічного пакету – №№5599 та 5600.

Крім того, готується законопроєкт про лобізм.

«Наша діяльність є системною та послідовною. І те, яким чином реагує система, що створювалася в країні 28 років, на ці позитивні для суспільства зміни, свідчить про те, що цей шлях вірний», – заявив Данило Гетманцев.

Очільник комітету звернув увагу, що опозиція робила все, щоб законопроєкти не були розглянуті своєчасно і затягнути їхнє ухвалення. Для цього внесли 11,5 тис. поправок. Але монобільшість запропонувала парламенту антиспам-процедуру – постатейний розгляд. Вона повністю грунтується на чинному регламенті, і її декілька разів використовував парламент минулого скликання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy