Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Восени в Україні запустять доступну іпотеку для чотирьох категорій громадян

  • 1379
Восени в Україні запустять доступну іпотеку для чотирьох категорій громадян

З 1 жовтня в Україні запускають програму «Доступна іпотека» для військовослужбовців за контрактом і працівників сектору безпеки та оборони, медиків, вчителів, педагогічних працівників і науковців.

Як зауважила народна депутатка «Слуги Народу» Людмила Марченко, сьогодні важливо показати людям, які сьогодні захищають нашу країну та забезпечують найважливіші процеси охорони здоровʼя та освіти, що у всіх українців є перспективи в Україні і що ми знаємо, за який спосіб життя сьогодні воюємо із ворогом.

«Люди, які втратили свої домівки або змушені були переїхати через активні бойові дії, зможуть придбати нове житло. Більше того, на дуже вигідних умовах: ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян становитиме 3%, а термін іпотеки – до 20 років. Мінімальний початковий внесок – 20% від вартості житла. Компенсувати початковий внесок та частину тіла кредиту зможуть роботодавці цих категорій осіб за рахунок бюджетних програм (розмір компенсації залежить від вислуги)», – розповіла народна депутатка «Слуги Народу» Людмила Марченко.

Вона також зауважила, що в планах запровадити програму з наступного року і для всіх українців. До того ж, ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних.

«Ми повинні показати людям, які сьогодні захищають нашу країну та забезпечують найважливіші процеси охорони здоровʼя та освіти, що у всіх українців є перспективи в Україні і що ми знаємо, за який спосіб життя сьогодні воюємо із ворогом. Ми не лише покращимо житлові умови для людей, але й стимулюватимемо нове будівництво та допомагатимемо таким чином нашій економіці», – додала народна депутатка «Слуги Народу».

За її словами, можна буде придбати житло до 52,5 кв м загальної площі + 21 кв м на кожного наступного члена сім’ї.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy