Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Восени Україна отримає антикорупційну стратегію – Руслан Стефанчук

  • 12641
Восени Україна отримає антикорупційну стратегію – Руслан Стефанчук

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук прогнозує ухвалення законопроєкту № 4135 про засади державної антикорупційної політики на 2021–2025 роки вже восени поточного. Про це він сказав під час Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що триває у Вільнюсі.

«Готовий до другого читання фундаментальний законопроєкт про засади державної антикорупційної політики. З огляду на кількість поправок, прогнозую, що десь восени Україна отримає свою антикорупційну стратегію. Тому що для цього є й політична воля, і розуміння, і загальна підтримка в суспільстві», – заявив віцеспікер.

Крім того, за його словами, наступного тижня до порядку денного парламенту включать законопроєкт про розблокування Вищої ради правосуддя, це забезпечить чесний та прогнозований контроль над судовою гілкою влади.

Стефанчук нагадав, що вже затверджена Стратегія розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021– 2023 роки, і парламент ухвалив законопроєкт про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. А 29 червня Верховна Рада за ініціативою Президента відновила покарання у вигляді позбавлення волі за декларування недостовірної інформації.

«Парламент України був і залишається прихильником європейської та євроатлантичної інтеграції. Напрям руху незмінний. Це сильна Україна у сильній європейській та євроатлантичній сім’ї», – наголосив Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy