Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вони роблять Україну кращою: Олена Шуляк показала у сесійній залі відео про працівників «Велбуду»

  • 5975
Вони роблять Україну кращою: Олена Шуляк показала у сесійній залі відео про працівників «Велбуду»

Програма «Велике будівництво» стала не просто інфраструктурним проєктом, це історія про нову, сучасну, зручну для всіх Україну. Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час виступу у сесійній залі парламенту.

«Це історія про нову, сучасну, зручну для всіх Україну. Про те, як людям надають послуги у новесенькому ЦНАПі, про те, як батьки ведуть діток до новозбудованої школи. Про те, як бабусі перевіряють самопочуття у новій амбулаторії», – наголосила вона.

Олена Шуляк нагадала, що перші ремонти в межах «Великого будівництва» почалися 2 роки тому. Зараз масштабний проєкт охоплює мережу регіональних аеропортів, портову та річкову інфраструктуру, залізницю, туристичну та житлову сфери, об’єкти культури та спорту.

Загалом за два роки завдяки «Великому будівництву» в Україні оновили та звели сотні об’єктів соціальної інфраструктури

«Все це – не просто цифри. За ними стоїть об’єднання країни, за ними – 130 тисяч пар працьовитих рук. Це ті люди, які щодня працюють для того, щоб здійснювалося «Велике будівництво». Мова про звичайних будівельників, проєктувальників, прорабів, працівників заводів, які виробляють будівельні матеріали, та багато інших українців , які реально відбудовують нашу країну», – зазначила вона.

Очільниця партії «Слуга Народу» продемонструвала відеоролик про працівників, залучених до «Велбуду», які своєю працею перетворюють Україну.

«Гляньте на їхні обличчя на екранах. Подивіться їм в очі. Це українці, що роблять Україну комфортною. Які перетворюють на краще наше життя. Давайте їм всім поаплодуємо», – звернулася Олена Шуляк до колег по парламенту.

Також за ініціативи «Слуги Народу» сьогодні народні депутати та працівники медіа у кулуарах парламенту отримали подарункове видання «Велике Будівництво-2020. Обличчя». Книга опублікована 2021 року. В ній – портретні світлини тих, кого вдалося сфотографувати у процесі створення нової якості життя в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy