Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зустріч волинянок з учасницями руху «Зе! Жінки» в Києві

  • 34
Зустріч волинянок з учасницями руху «Зе! Жінки» в Києві

Депутатка Ківерцівської міської ради від «Слуги Народу», лідерка Зе!Жінки на Волині Людмила Тананайська взяла участь у зустрічі учасниць руху «Зе!Жінки» із віцепрем’єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною. Долучилися до конференції також голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, народна депутатка від «Слуги Народу» Євгенія Кравчук та міжнародні партнери. Темою обговорення стало: «Жіноче лідерство: європейський вимір».


«Під час заходу говорили про євроінтеграційні процеси в Україні: на якому етапі Україна до вступу у ЄС, як жінки залучені до дипломатичних процесів, яких успіхів жінки вже досягли та з якими викликами стикаються. Переконана – жіноче лідерство, міжнародне партнерство, співпраця – це теми, які сьогодні є особливо важливими для України в контексті таких викликів як війна, політична та економічна нестабільність. Жіноче лідерство – важливий ресурс для відновлення країни. Маємо бути більш обізнаними, щоб налагоджувати зв’язки в громадах, зв’язки з партнерами для подальшої інтеграції України в ЄС», – зазначила Людмила Тананайська.

Співголова партії «Альянс лібералів та демократів за Європу», депутат Європейського парламенту Тіммі Дулі та експертка з питань євроінтеграції та двосторонніх відносин між Україною та ЄС, спецпредставниця партії «Слуга Народу» в Брюсселі Марія Голуб розповіли про діяльність України в ALDE, співпрацю з групою «Оновити Європу» у Європейському парламенті.

«Під час заходу кожну з учасниць на своєму рівні мотивували працювати з представниками закордонних громадських організацій, органами місцевої влади, аби навіть у найменших містах Європи зберігалася посилена увага до України. Окремо обговорили питання щодо жіночого лідерства, корисних можливостей від ЄС для жінок та перспективи співпраці з європейськими партнерами», – додала Людмила Тананайська.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy