Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Над чим працювали у Комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики?

  • 21
Над чим працювали у Комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики?

Якісно нове та максимально наближене до європейського агрохімічне законодавство – народний депутат, голова Волинської обласної організації партії «Слуга Народу», член парламентського Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики Валерій Стернійчук розповів основне, про що йшлося на засіданні Комітету.

Цього разу парламентарі спільно з представниками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів зосередили увагу на положеннях проєкту закону про засоби захисту рослин і добривні засоби.
Основна його ідея – запровадження комплексного підходу до обігу засобів захисту рослин та їх оцінки, а також встановлення єдиного підходу до пакування, маркування та рекламування добрив.

Додатково обговорили питання, що стосуються отримання ліцензій та дозволів на засоби захисту рослин, взаємозвязку норм законопроєкту з положенням чинного законодавства України у даній сфері, а також проведення державних випробувань ЗЗР.

За результатами засідання прийняли рішення про створення робочої групи для подальшого доопрацювання окремих норм законопроєкту, зокрема його відповідності праву Європейського Союзу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy