Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Як проводять військовий облік на Камінь-Каширщині

  • 13
Як проводять військовий облік на Камінь-Каширщині

Ольга Ващук очолює Камінь -Каширську районну військову адміністрацію і є головою фракції «Слуга Народу» в Камінь-Каширській районній раді.
Регіон межує з сусідньою Білоруссю, тому питання, які стосуються захисту та процесів, пов’язаних із обороною, тут на постійному контролі.

«Організація та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних на теренах району – є беззаперечною основою для забезпечення проведення заходів мобілізації, а також співпраці з районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, щодо виконання передбачених діючим законодавством обов’язків. Згідно з відповідним планом із лютого триває звірка облікових даних. З травня розпочнеться перевірка в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях», – повідомляє Ольга Ващук.

У регіоні відпрацьовують і  алгоритм проведення занять з особами, відповідальними за ведення військового обліку, а також налагоджена робота щодо бронювання військовозобов’язаних.

В процесі проведення заходів вчаться долати складнощі:

«З одного боку, є загальні недоліки, а з іншого – переймаємо позитивний досвід їхнього розв’язання. Усі заходи здійснюємо згідно з вимогами чинного законодавства», – резюмувала очільниця виконавчої гілки влади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy