Весняна толока відбулася в Ковелі
- 132
Попри дощ і холодну весняну погоду у Ковелі готуються до Великодня. Традиційно після зими проведено організовану толоку. Участь у прибиранні міста взяли депутати Ковельської міської ради від «Слуги Народу»

«Гуртом прибрали частину прибережної смуги міського водосховища з боку вулиці Шевченка. Це перші кроки до створення у місті ще однієї набережної. Це лише початок шляху, але переконаний наше місто матиме зелену оазу і місце для відпочинку», – зауважив Андрій Мілінчук.

Нагадаємо, автори програми «Зелене місто», серед яких і депутат Ковельської міської ради Андрій Мілінчук, запропонували виділити 260 тисяч гривень із міського бюджету разом із вже запланованими 100 тисячами, на вирізування чагарників, старих дерев та планування прибережної смуги міського водосховища в місті Ковелі.

