Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Копачівській громаді висадили калину в пам’ять про загиблих Героїв

  • 193
В Копачівській громаді висадили калину в пам’ять про загиблих Героїв

В День сім’ї в Копачівській громаді відбулася символічна акція – біля Стіни Пам’яті тут висадили кущі калини в пам’ять про загиблих Героїв, які вже ніколи не повернуться до своїх родин. 

У ній взяли участь народні депутати України Вячеслав Рубльов, Іван Шинкаренко, заступник голови партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко, очільниця Волинської обласної організації партії «Слуга Народу» Віра Баландіна, а також депутати обласної, районної, Луцької, Турійської та Ківерцівської міської рад від «Слуги Народу», представники Рожищенської громади, учасники «ЗеМолодіжки», «ЗеЖінок», а також рідні загиблих захисників. 

Голова Копачівської громади Олександр Совтис зазначив, що уже 33 мешканці громади віддали свої життя за свободу та незалежність України. 

💬«Кожне втрачене життя – це непоправна втрата для нашої громади. Нині ж ми висаджуємо калину, щоб закарбувати їхню пам’ять в наших серцях та в нашій громаді», – наголосив Олександр Совтис.

Така акція має на меті закарбувати пам’ять про Героїв в серці природи і в центрі громади, розповів парламентар Вячеслав Рубльов. 

💬 «Війна опалила кожну українську родину. В кожного з нас є ті, хто воює заради нашого майбутнього. І, на жаль, в кожній родині є ті, хто зник безвісти, знаходиться в полоні чи поклав своє життя за Україну. Ми молимось за кожного захисника, допомагаємо фронту та згадуємо тих, хто вже не з нами. Вічна пам’ять загиблим Героям. Честь і слава живим захисникам», – підкреслив Вячеслав Рубльов.

До акції долучилася родина Лавренюків – дружина Ольга з дітьми. Їхній захисник – Павло Лавренюк – був морським піхотинцем, а пізніше – бойовим медиком. 

💬«Він завжди був щирим, відкритим, самовідданим, відповідальним, готовим прийти на допомогу як в цивільному житті, так і, зі слів побратимів, на фронті. Втрата рідної людини це невимовний біль, а такі акції свідчать про те, що поки ми плекаємо пам’ять, то загиблі Герої продовжують жити в наших серцях, наших душах, в наших думках», – розповіла Ольга.

Організатором акції виступила Копачівська сільська рада.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy