Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Спільні проблеми повинні мати спільні рішення», - Юрій Лобач про засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

  • 9
«Спільні  проблеми повинні мати спільні рішення», - Юрій Лобач про засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Днями стратегічно важливі для країни питання обговорювали разом з Президентом Володимиром Зеленським, керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком, Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, керівниками міністерств та представниками громад України.
До обговорення в режимі онлайн долучився очільник Володимирської РВА, депутат Луцької районної ради від ‘Слуги Народу’ Юрій Лобач.

За його словами основні питання зустрічі були пов’язані з регіональним аспектом протидії безпековим загрозам, організацією подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури, поточним станом та заходами із забезпечення стабільності у роботі енергетичної системи в умовах обстрілів, створенням безпечного середовища для навчання українських дітей.
Особливу увагу приділили Євроінтеграції України та ролі громад у цьому процесі.
В ході засідання була презентована й нова доктрина з підтримки вітчизняного виробництва.

«Тільки в процесі діалогу можна знайти спільні рішення і напрацювати шляхи ефективного та продуктивного співробітництва. Ми не раз довели, що наша сила в єдності!» – підкреслив Юрій Лобач.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy