Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Посівна 2024: що сіють на теренах Володимирщини

  • 32
Посівна 2024: що сіють на теренах Володимирщини

Весняна посівна кампанія стартувала у всіх областях України. Це вже втретє сіють в умовах війни. На відміну від східних та південно-східних областей України, Волинь не потерпає від замінування посівних площ, проте західні регіони стикнулися з проблемами підтоплення сільськогосподарських угідь та браком кадрів. Блокада кордонів теж накладає свій відбиток на стан посівної кампанії.

Зі слів Миколи Юнака, голови фракції «Слуга Народу» у Володимирській міській раді, станом на початок квітня розпочали сіяти сою.

«Посівна стартувала дещо пізніше, ніж на півдні та сході України, хоча таку тенденцію ми маємо практично кожного року. Цьогоріч більше  сіятимемо сою, 30 відсотків площ відведених під цю культуру вже вдалося засіяти.
Якщо говорити про брак кадрів, то зазначу, що дійсно є відсоток працівників аграрних підприємств які нині на війні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів забронювати можна 50 відсотків працівників. Проте ситуація з працівниками не критична і не катастрофічна», – Микола Юнак.

Тривають також роботи із захисту посівів від бур’янів, шкідників та хвороб.

«Якщо ситуація в країні буде стабільною, а погода сприятливою, то можна очікувати хорошого врожаю. В такому випадку аграріям Волині вдасться забезпечити продовольчу безпеку нашого регіону і допомогти потребуючим», – додав обранець.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy