Ковельська громада поповнилась новим шкільним автобусом
- 26
Ковельська громада отримала третій шкільний автобус – сучасний, комфортний і безпечний транспорт, який забезпечить перевезення школярів, зокрема з віддалених старостинських округів.
Як повідомив депутат Ковельської міської ради від «Слуги Народу» Андрій Мілінчук, загальна вартість автобуса склала 3 мільйони 555 тисяч гривень, з яких 710 тисяч було виділено з місцевого бюджету.
💬«Мова йде не лише про зручність, а про справжню доступність освіти для всіх дітей громади. Ми розуміємо, наскільки важливо для батьків і вчителів бути впевненими, що школярі мають безпечний і регулярний доїзд до школи. Такі рішення – результат чіткої координації між державою та місцевим самоврядуванням», – прокоментував Андрій Мілінчук.
📸Фото: фейсбук сторінка Ковельської міської ради