Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Безпека громади - наша спільна відповідальність», - Мирослава Жукова

  • 23
«Безпека громади - наша спільна відповідальність», - Мирослава Жукова

Депутатка Литовежської сільської ради від «Слуги Народу» Мирослава Жукова як представниця місцевого самоврядування разом з офіцером громади Юрієм Вигнанчуком долучилися до урочистого заходу, присвяченого старту проєкту «Поліцейський офіцер громади». Під час урочистостей начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко та голова ОВА Юрій Погуляйко вручили ключі від нового службового авто для поліції.

«Згідно з меморандумом про  співпрацю між поліцією та громадою, транспортні засоби та приміщення для роботи правоохоронця зобов’язувалися забезпечити органи місцевого самоврядування, ці умови громада виконала. Рішення про фінансування ми прийняли на сесії сільської ради раніше і я його теж підтримала, бо розумію, що офіцер громади повинен бути мобільним, швидко реагувати на усі виклики», – зазначила Мирослава Жукова.

За словами обраниці, шериф їхньої громади обслуговує велику територію, а з сучасним транспортним засобом необхідна допомога буде надаватися якісніше та ефективніше.

«Ініціатива «Поліцейський офіцер громади» суттєво підсилить правоохоронну діяльність. Впевнена, що кошти, які громада витратила на придбання авто – це внесок у безпеку її мешканців. Тому я вдячна всім причетним до цього проєкту», – підсумувала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy