Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Завдяки «Великому будівництву» лише за 2 роки оновлено й побудовано понад 40% доріг

  • 8901
Володимир Зеленський: Завдяки «Великому будівництву» лише за 2 роки оновлено й побудовано понад 40% доріг

Лише за 2 роки у межах програми «Велике будівництво» оновили та побудували понад 14 тис. км автомобільних доріг, а це понад 40% основної мережі автошляхів України.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Велике будівництво: дороги і мости».

Він нагадав, що у 2020 році завдяки програмі було оновлено або побудовано понад 6,5 тис. км автошляхів, а цьогоріч – понад 7 тис. км доріг різного значення.

За словами глави держави, влада перестала мислити категоріями одного бюджетного року, змінила підхід до державних інвестицій, закупівель та ціноутворення, об’єднала різні команди та органи навколо довгострокових цілей, змогла залучити державні й міжнародні кошти, підвищити якість і навіть знизити вартість будівництва одного кілометра доріг.

«І результат – майже 14 тисяч кілометрів доріг за два роки програми “Велике будівництво”. Оновлено й побудовано – те, що ми сьогодні бачимо згідно зі статистикою, – понад 40% основної мережі доріг України, які з’єднують великі та маленькі міста, всі важливі українські регіони», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент наголосив також, що найвищу оцінку роботі влади дають результати соціологічних опитувань: кожен третій громадянин вважає будівництво доріг одним із найголовніших досягнень України у 2021 році, а позитивні зміни в інфраструктурі зазначають понад 60% громадян.

«Висновок один: “Велике будівництво” має тривати й ставати ще більшим. Мова, зокрема, і про розвиток прикордонної інфраструктури. Тут уже зроблено чимало, а у 2022 році в межах програми розпочнеться модернізація міжнародних пунктів пропуску. Ми створимо комфортну інфраструктуру як для людей, так і для бізнесу, для наших громадян і гостей України – збільшимо пропускну спроможність завдяки електронній черзі. Тобто сучасній інфраструктурі», – підсумував глава держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy