Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Якщо путіна не зупинити зараз, він розширюватиме свою агресію

  • 203
Володимир Зеленський: Якщо путіна не зупинити зараз, він розширюватиме свою агресію

Європейські країни мають бути готові захищати свій суверенітет і свою гідність. Адже якщо путіна не зупинити зараз, він розширюватиме свою агресію.

Про це зазначив Президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з Прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рами у межах саміту «Україна – Південно-Східна Європа».

«Російська війна проти України – є спробою знищити не лише українську незалежність. Кожна нація має право на повагу, має право жити вільно. путін не поважає нікого. І не хоче дозволяти нікому жити вільно. Саме тому якщо його не зупинити зараз, він буде розширювати агресію», – сказав глава української держави.

За словами Володимира Зеленського, кожен у Європі під загрозою.

«У росії є значний інструментарій дестабілізацій суспільства: через поширення корупції, використання енергоресурсів як політичної зброї, дезінформації, економічний тиск», – зауважив глава держави.

Володимир Зеленський наголосив на важливості нарощувати країнам Європи виробництво зброї.

«Україна має спільну копродукцію в сфері оборони. Це і захист, і робочі місця, і економічне зростання. Кожна пауза у постачанні зброї – надихає одну людину. Чим більше він (путін) бачить наші дефіцити, зокрема в зброї, тим більше він думає дотиснути Європу та Захід», – підсумував Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy