Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський вносить до парламенту законопроєкт про множинне громадянство

  • 374
Володимир Зеленський вносить до парламенту законопроєкт про множинне громадянство

Володимир Зеленський заявив, що вносить до ВР законопроєкт про запровадження в Україні інституту множинного громадянства.

«Законопроєкт дасть змогу ухвалити комплексні зміни до законодавства та запровадити інститут множинного громадянства. І дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Звісно, окрім громадян країни-агресора», — сказав він у відеозверненні з нагоди Дня Соборності України.

За його словами, після багатьох років очікування українці за походженням, які давно довели, що є українцями за духом, нарешті мають стати українцями й за паспортом на законодавчому рівні.

«Ті, хто з початком повномасштабної війни, незалежно від місця проживання, народження, паспорта, ствердно сказали: «Я – українець». Довели справами. Наша багатомільйонна діаспора, наші лобісти інтересів України в усьому світі. Хто збирає, знаходить, пакує та передає все, що потрібно для перемоги. Всі, хто не забув власного коріння та не дає світу забути про Україну. Всі, у чиїх жилах тече українська кров і в чиїх грудях б’ється вільне серце», – наголосив Президент України.

Також глава держави підписав указ «Про історично населені українцями території російської федерації». Це означає «повернення правди про історичне минуле заради українського майбутнього», зауважив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy