Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Війна має закінчитися справедливим і стабільним миром

  • 262
Володимир Зеленський: Війна має закінчитися справедливим і стабільним миром

Глобальний саміт миру, який готує Україна, дасть відповіді на всі питання, як закінчити російську агресію та запобігти їй у майбутньому. Про це Президент України заявив під час виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі

«Вчора я мав дуже продуктивні переговори з президентом Швейцарії, обговорюючи можливість проведення у Швейцарії саміту на рівні лідерів – Глобального саміту миру. Сьогодні наші команди вже почали роботу над організацією такого саміту. Не Третя світова війна, а Глобальний саміт миру», – наголосив Володимир Зеленський.

Він додав, що в Давосі вже відбулася зустріч радників з питань національної безпеки, на якій представники понад 80 країн обговорили Формулу миру.

«Ми повинні дати можливість відповісти на найважливіше питання. Війна закінчиться справедливим і стабільним миром. І в ці дні, прямо тут, у Швейцарії, ми зробили ключовий політичний внесок у можливість припинення війни», – зазначив Президент України.

Він запросив світових лідерів приєднатися до цієї ініціативи.

«Разом ми зможемо відповісти на будь-які важливі питання. І це будуть найкращі відповіді. Відповіддю має бути мир», – підсумував Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy