Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський розповів про digital-революцію в Україні

  • 5309
  • 2
Володимир Зеленський розповів про digital-революцію в Україні

Неможливо не визнавати – ми вже зробили, так би мовити, digital-революцію. Раніше, щоб отримати низку дозволів, потрібно було платити хабарі, зараз треба лише платити за інтернет.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Diia Summit Spring 2021 в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Цифровізація».

«Раніше це було 10 кабінетів, зараз – 1 сайт. Раніше – 50 довідок в чергах, зараз – 3-4 кліки в смартфоні. Раніше – тижні й місяці, зараз – 10-20 хвилин, щоб відкрити ТОВ і ФОП у режимі онлайн. І якщо минулого року бізнес онлайн відкривало лише 5% підприємців України, то зараз – 50%. Дуже круто! І я всіх з цим вітаю», – зазначив глава держави.

Окрім того, він розповів про режим paperless.

«Сьогодні ми зшиваємо Україну по клаптиках. У державі є понад 300 реєстрів, які фактично не пов’язані між собою. Ми будуємо платформу якісних, захищених та об’єднаних реєстрів, по яких будуть бігати дані, а не платники податків», – сказав він.

Як наголосив Володимир Зеленський, головним пріоритетом залишається питання національної безпеки.

«В цьому контексті повна побудова цифрової держави дає можливість всім органам і службам ефективно працювати онлайн за будь-яких обставин, в будь-якому місці, в будь-який час. Крім цього, 24 серпня цього року Україна увійде в режим paperless. Як ми і обіцяли – жодних паперів для державних органів. Жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг. І ми зробимо все, аби держава без паперів існувала дійсно не «на папері», – підкреслив Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Виталий
Виталий
3 роки тому

А что комментировать красавчик главное идти и идти вперёд и ни шагу назад. Я с тобой Владимир Александрович

Олександр
Олександр
3 роки тому

Молодці. Я повірив Зеленському, зараз починаю вірити у його команду. Будучи його спостерігачем, я бачив як казнокради, злодюги робили вибори. Бажаю йому і команді здоров’я , Разуму , мудрості зберегти Державу Україну і нашу націю і народ.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy