Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Реформа місцевого самоврядування просувається набагато швидше, ніж усі попередні роки

  • 5440
Володимир Зеленський: Реформа місцевого самоврядування просувається набагато швидше, ніж усі попередні роки

Українська влада задекларувала готовність поглиблювати процеси децентралізації і передати громадам ще більше повноважень. Новий законопроєкт №4298 про місцеві адміністрації, що обговорюється широким колом експертів, є цьому підтвердженням.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація».

Він зазначив, що сьогодні вже майже завершився процес передачі землі та комунальної власності громадам. Це мільйони гектарів і десятки тисяч об’єктів.

«Наша команда пішла далі, реалізувала другий етап децентралізації, у червні 2020 року уряд затвердив новий адміністративно-територіальний устрій базового рівня. Сформовано майже 1 500 територіальних громад, які покривають всю територію нашої країни. У липні минулого року Верховна Рада України ухвалила Постанову №3650 про утворення та ліквідацію районів. Згідно з документом тепер в Україні 136 районів. Ці факти наочно демонструють, що реформа місцевого самоврядування в країні просувається набагато швидше, ніж усі роки до цього. Ми задекларували готовність поглиблювати процеси децентралізації і передати громадам ще більше повноважень. Новий законопроєкт №4298 про місцеві адміністрації, що обговорюється широким колом експертів, є цьому підтвердження», – наголосив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy