Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський презентував програму «Здорова Україна»: що вона передбачає

  • 8432
Володимир Зеленський презентував програму «Здорова Україна»: що вона передбачає

В Україні стартує загальнонаціональна програма Президента «Здорова Україна». Її основна мета – українці мають жити довше. Про основні складові програми розповів Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

Перша складова – це модель здорової школи. Вона передбачає вісім компонентів задля зміцнення здоров’я та імунітету школярів по всій Україні.

«Зокрема, це нова концепція уроків фізкультури, цікавих, а отже, дуже популярних у дітей. Це реформа шкільного харчування, що впроваджує наразі моя дружина Олена. Це нове шкільне меню, яке розробив відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко. Меню, водночас, корисне і смачне. Це популяризація спортивних секцій та гуртків, нові онлайн-додатки, де діти і батьки зможуть їх знаходити і користуватися під час занять. Та ще багато іншого, що, починаючи з маленького віку, має зробити здоровий та активний стиль звичкою на все подальше життя дорослої людини», – розповів Президент.

Друга складова програми «Здорова Україна» стосується громадян старшого покоління. Для українців старше 55 років запровадять повні медичні обстеження щодва роки, а для деяких категорій – щорічно, анонсував Володимир Зеленський.

«Основна мета – зниження кількості передчасних смертей. За статистикою, в Україні 85% з них спричинені неінфекційними захворюваннями, здебільшого це хвороби системи кровообігу та онкозахворювання, де найбільшою проблемою є саме діагностика цих хвороб вже, на жаль, на пізній стадії. Тому для осіб старше 55 років будуть запроваджені так звані медичні чек-апи, повні медичні обстеження кожні два роки, а для деяких категорій – кожного року. Рання діагностика захворювань дозволяє державі рятувати життя своїх громадян, витрачаючи набагато менше коштів», – наголосив Президент.

Програма «Здорова Україна» розроблена Офісом Президента, спільно з трьома міністерствами – охорони здоров’я, молоді та спорту, освіти і науки, профільними спеціалістами та експертами різних галузей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy