Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський повернув традиційну політику в реальне русло – Михайло Подоляк

  • 1057
Володимир Зеленський повернув традиційну політику в реальне русло – Михайло Подоляк

Президент України зміг зламати дипломатичні стереотипи у перемовинах з західними партнерами та залучити потужну підтримку міжнародної спільноти у боротьбі з російською агресією. Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю виданню «Бабель».

«До війни домінувала реальна політика – обіцяли одне, у кулуарах домовлялись по-іншому, а публічно говорили третє. Це породило багато нереалізованих очікувань, ілюзій та міфів. Зараз завдяки жорсткій риториці президента України Володимира Зеленського традиційну політику вдалося повернути в більш реальне русло», – сказав Подоляк.

Він переконаний, що візити перших осіб зарубіжних держав до України допомагають західним політикам оцінити зміни, які відбулися у світі.

«Це партнери, з якими потрібно навчитися говорити довірливо, не граючи в завуальовані смисли, у які грала дипломатія. Зараз це більш відкрита дискусія, яка дозволяє вийти на більш вагомі угоди, рішення і взаєморозуміння», – пояснює радник голови Офісу Президента.

За його словами, вагому роль у цьому процесі відіграє суспільна думка у західних країнах, тому що суспільство більш емоційно сприймає війну, ніж політичні еліти.

«Ми апелюємо до суспільної думки через емоцію. Показуємо, що війна продовжується з тими же інтенсивністю і ступенем кровожерливості з боку росії. Тоді громадська думка в цих країнах піддавлює політичні еліти, і ми отримуємо швидкі рішення питань», – констатує Подоляк.

Водночас він наголошує, що не час заспокоюватися та вважати, що світ вже достатньо знає про трагедію в Україні та надає достатньо допомоги.

«Інколи у нас домінує певна думка – ми всіх переконали в тому, що війна є, Україні треба допомагати, і в тому, що ми відсунули лінію фронту на південь і на схід України. Відповідно, просто можемо сидіти чекати, поки нам усі допомагатимуть. Ні, так не працює. Нам доведеться повторювати багато разів, що війна нікуди не поділася. І якщо ми її не зупинимо, то вона просто буде розширюватися і дедалі більше людей платитимуть величезну ціну», – підсумував Подоляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy