Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський показав, що держава буде інакшою: прозорою та відкритою

  • 6444
Володимир Зеленський показав, що держава буде інакшою: прозорою та відкритою

Нова Україна Володимира Зеленського – це відкрита, прозора держава з мінімальним обслуговуючим персоналом у вигляді чиновників.

Про це розповів в інтерв’ю КП в Україні радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

«Президент Зеленський показав, що держава буде інакшою. Це головне. Він напряму комунікує, розповідає про свої кроки, сам коментує кожну реформу. Він показав, що держава буде реально прозорою, відкритою та інакшою. Головне – інакшою. Це означає, що не можна подзвонити в двері Офісу Президента і сказати: “Привіт, я – олігарх, візьміть гроші, я хочу отримати це взамін”», – сказав він.

Усі інші президенти завжди залишалися в старій моделі, зауважив Михайло Подоляк. Тобто вони починали говорити красиві слова про відкритість, потім заходити в будівлю на Банковій та закривали її намертво. Туди можна було прийти тільки з покупним квитком, а Президент Зеленський сказав – такого не буде.

Більше того, пояснює радник керівника ОП, усі реформи, які Зеленський планує або вже запустив, передбачають трансформацію правил гри в державі під назвою Україна.

Також важливим є те, що Президент намагається смисловими навантаженнями повернути нас туди, з чого починав у 2019 році – як людина поміркованих поглядів, яка зшиває Україну.

«Він намагається вивести нас з парадигми «чорне-біле» в глобальну повістку, щоб ми розмовляли на одній мові, щоб ми не воювали через «Другу світову» та «Велику Вітчизняну». Він хоче нас інтегрувати, змінити смислову палітру, у якій ми перебуваємо весь час і через яку конфліктуємо. Цього року Президент показав, що для нього важливі і 8, і 9 травня», – сказав Михайло Подоляк.

За його словами, у Володимира Зеленського європейська чи американська концепція президенства: він вважає, що президент має бути вісником добрих новин, дати сигнал, що країна змінюється.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy