Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський підписав указ про створення Президентського університету

  • 5743
Володимир Зеленський підписав указ про створення Президентського університету

Глава держави заявив, що в Україні буде створено Президентський університет. Про цей заклад вищої освіти він розповів під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

«Я хочу розповісти про одну нашу ініціативу. В Україні буде створено Президентський університет – це заклад вищої освіти, який буде готувати людей майбутнього. Ми зібрали в одному місці найкращих викладачів і спеціалістів, що зможуть вирішувати важливі державні завдання для захисту нашої країни в дуже важливих пріоритетних, найактуальніших напрямках сьогодення і завтрашніх викликів», – зазначив Володимир Зеленський.

Зокрема в Президентському університеті будуть готувати спеціалістів з інформаційної та кібербезпеки, спеціалістів зі штучного інтелекту та фахівців аерокосмічних, енергетичних і біотехнологічних галузей.
«Ми створили найкращі умови для учнів з усієї України, які будуть навчатися безкоштовно, а потім – працювати і реалізовуватися в Україні, на благо нашої держави, для захисту кожного українця», – додав Зеленський.

Також Президент відзначив подальші кроки для розвитку освітнього процесу в Україні, які має забезпечити держава. Перш за все це стосується розбудови освітньої інфраструктури та розвитку кадрового потенціалу.

«Працівники освіти та науки повинні мати високий рівень кваліфікації, хорошу мотивацію, гідні умови роботи та оплати. А також можливості для розвитку та особистісного зростання. Цього року ми підвищили заробітні плати нашим освітянам, але зупинятися на цьому не можна. Ми повинні знаходити нові механізми та кошти для того, щоб вони відчували престижність своєї професії», – заявив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy