Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Наш порядок денний – це програма Президента та партії «Слуга Народу»

  • 8564
Володимир Зеленський: Наш порядок денний – це програма Президента та партії «Слуга Народу»

Нині для України надважливими є закони для завершення земельної реформи, децентралізації, запровадження народовладдя. Про це на XI з’їзді партії «Слуга Народу» заявив Президент України Володимир Зеленський.

Також, зазначив глава держави, необхідні зміни для судової реформи, економічного зростання, пенсійного забезпечення, амністії капіталів, подолання корупції, відновлення справедливості та виконання всіх інших обіцянок влади.

«Програма Президента та програма партії «Слуга Народу» – саме це наш порядок денний. І жодні правки будь-кого не зупинять нас на цьому шляху», – заявив Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що завдяки підтримці українців нова влада за два роки вже зробила те, чого попередні політики не спромоглися зробити. Хоча за цей час довелося працювати в умовах війни, пандемії коронавірусу, світової кризи, а також долати супротив старої системи.

«Моя позиція – проста й незмінна: не важливо, хто проти нас, важливо – за кого ми. А це – понад 40 мільйонів громадян України. І завдяки їхній підтримці менш ніж за два роки ми зробили те, що інші політики десятиліттями обіцяли, а потім благополучно «зливали», – зазначив він.

Під час з’їзду Президент закликав представників команди у регіонах проявляти ініціативу та змінювати на краще свою громаду, село, місто, регіон. Адже для реалізації ідей є всі необхідні повноваження, кошти та інші ресурси.

«Давайте пам’ятати, що саме з тисяч маленьких змін на місцях складаються глобальні зміни в країні», – заявив Володимир Зеленський.

Він також зауважив, що партія «Слуга Народу» завжди має та буде працювати не для частини суспільства, не для 73% або 54%, а на благо всіх громадян України.

Президент підкреслив, що партія має бути джерелом ініціатив, реформ, проєктів, ідей, а також нових, професійних і порядних кадрів для держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy