Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Нам потрібна єдність усіх, завжди й в усьому

  • 10551
Володимир Зеленський: Нам потрібна єдність усіх, завжди й в усьому

Президент України Володимир Зеленський звернувся до представників усіх гілок влади й суспільства із закликом до єдності заради майбутнього нашої країни.

«Єдність усіх, завжди й у всьому. Насамперед у сприйнятті нашого сьогодення, а головне – нашого майбутнього: майбутнього нашої держави, майбутнього наших поколінь», – зазначив він на урочистому засіданні з нагоди відкриття сьомої сесії Верховної Ради ІХ скликання.

Так, зазначив глава держави, єдність у боротьбі за життя та здоров’я продемонстрували 15 мільйонів українських громадян, які отримали два щеплення. Як наслідок – легший перебіг хвороби, менше госпіталізованих і померлих.

«Єдність влади вчора при ухваленні бюджету – це вдвічі більша зарплата для медиків. Єдність влади сьогодні – це нормальне проходження нових хвиль, достатнє забезпечення ліжками, киснем, мільярди гривень «єПідтримки» й мільйони громадян, які нею скористалися», – сказав Володимир Зеленський і подякував парламентарям за підтримку цієї програми.

Також сьогодні єдність потрібна і в публічних заявах – в інформаційному полі, у «розумінні ЗМІ своєї відповідальності»: «У часи, коли медіаполе – нове поле битви, новини – це нова зброя, а будь-які повідомлення, особливо побудовані на анонімних джерелах, мають реальний і великий вплив на психіку наших людей, нашу державу, а особливо – на економіку».

Як зауважив Президент, наша економіка стабілізується, у фінансовій системі все під контролем, надходження до бюджету в січні перевиконано на 7 мільярдів.

Окрім того, розповів Володимир Зеленський, майже тиждень на міжнародних фінансових ринках спостерігається позитивна динаміка щодо українських облігацій, наразі в країні достатні запаси газу та вугілля, вперше за 30 років працюють усі енергоблоки АЕС, золотовалютні резерви України залишаються на рекордному рівні, що захищає курс національної валюти від різких коливань і зміцнює економічний імунітет, а також лунають сигнали про готовність до надання фінансової підтримки Україні з боку міжнародних партнерів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy