Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Зеленський: Мир – це наш головний національний інтерес

  • 5112
Володимир Зеленський: Мир – це наш головний національний інтерес

Протидія агресорові, забезпечення суверенітету й відновлення територіальної цілісності України є найвищим пріоритетом роботи української дипломатії.

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Україна 30. Міжнародна політика» у Києві.
Глава держави зазначив, що в сучасному світі на глобальному та регіональному рівнях зростає напруга та кількість конфліктів, а окремі держави нав’язують підходи до міжнародних взаємин, що в результаті порушує глобальний правопорядок.

«Наша основна мета – протидіяти цьому в контексті лише власних національних інтересів. А наш головний національний інтерес – це мир. Не десь, а мир на нашій землі. Це моя головна мета як Президента України», – сказав Володимир Зеленський.

За його словами, незаконна анексія Криму з боку Російської Федерації та війна на Донбасі – це виклик для всього демократичного світу.

«Формування сильного зовнішнього фронту нашої держави – це завдання кожного нашого дипломата, від аташе до посла. Це завдання моє і міністра зовнішніх справ. Кожну розмову і контакт з нашими іноземними колегами я використовую для формування підтримки нашої держави з боку світових лідерів», – зазначив Володимир Зеленський.

Він також зауважив, що набуття Україною повноправного членства в ЄС та НАТО є основоположним стратегічним пріоритетом зовнішньої політики України.

«Ми бачимо беззастережну солідарність світу з Україною щодо відновлення нашої територіальної цілісності. І щодо протидії агресивним крокам з боку Російської Федерації. Сильні заяви були включені в саміт G7. Необхідно відзначити рішення саміту НАТО 2021, який підтвердив, що Україна буде членом Альянсу. Я завжди кажу, що проєкти ЄС та НАТО не будуть завершені без України. Набуття повноправного членства Україною в ЄС та НАТО є основоположним стратегічним пріоритетом зовнішньої політики України. Згідно з останніми дослідженнями, понад 60% громадян підтримують вступ України до Європейського Союзу і переконлива більшість до НАТО», – заявив глава держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy