Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Воронов: В Україні запрацював перший дитячий садок онлайн

  • 6770
Володимир Воронов: В Україні запрацював перший дитячий садок онлайн

За ініціативи народного депутата «Слуги Народу», члена освітнього комітету Володимира Воронова створено перший всеукраїнський дитячий садочок онлайн. Це інноваційна платформа для раннього розвитку дитини, де є щоденне електронне планування занять для діток, що неабияк актуально та корисно в період війни.

«У цей нелегкий час для нашої держави, ми пам‘ятаймо про діток, що знаходяться з нами поруч. Саме тому ми запустили дитячий садок ONLINE, щоб кожна дитина від 2 до 6 років мала можливість навчатися та розвиватися. Ми надаємо доступ до онлайн-системи Mr.Leader безкоштовно. Платформа містить матеріали та завдання для вихователів і батьків, які не мають педагогічної освіти. Це перша програма для дошкільних закладів, яка включає не лише розвиток дітей, але й піклування і моніторинг – вивчення дитини. Наша продукція розвиває в дітях такі навички, як креативність, комунікабельність, критичне мислення та колаборацію», – сказав Володимир Воронов.

Він також повідомив, що навчальна програма відповідає державному стандарту. На сайті можна знайти розклад для дитини різного віку на кожен день зі всіма необхідними освітніми матеріалами і картинками – понад 100 тис. авторських ілюстрацій.

«Наша онлайн-система освіти дуже проста в користуванні та несе в собі не тільки навчання дітей, але й піклування протягом дня. Вона допоможе не лише навчати дітей, але й доглядати за ними. Кожного дня – нова унікальна тема для ознайомлення: безліч ігор, завдань, цікавих та пізнавальних відео. Готувати додатково нічого не потрібно. Пам‘ятайте! Найкраще, що можна зробити, щоб подолати емоції – це відволіктись на буденні та цікаві справи», – порадив Володимир Воронов і подякував великому творчому та науковому колективу, який цією справою займається в такий важкий час.

Скористатись дуже просто:

КРОК 1: Перейти на наш телеграм канал: https://t.me/mrleader_brand та зареєструватись.

КРОК 2: Зареєструватись на сайті у якості батьків чи дитячого садочку та обрати вік вашої дитинки.

КРОК 3: Активувати безкоштовний доступ до програми на сайті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy