Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Воронов: «Слуга Народу» підготує новий закон про дошкільну освіту

  • 5784
Володимир Воронов: «Слуга Народу» підготує новий закон про дошкільну освіту

У «Слузі Народу» підготують новий закон про дошкільну освіту, який суттєво покращить якість раннього розвитку дітей в Україні.

Про це сказав голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій під час форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30» Володимир Воронов.

«Дошкільна освіта в Україні потребує якісних та ефективних змін, адже впродовж 30 років цій галузі не приділяли належної уваги. Наразі в Україні чи не вперше заговорили про важливість раннього розвитку дитини (з 0 до 7 років) та про створення всіх належних умов для реалізації цього завдання. І сьогодні ми розпочинаємо тиждень дошкілля. Цей захід присвячено Дню дошкілля, який цього року відзначається 26 вересня. Разом з профільним міністерством, парламентським комітетом, Національною академією педагогічних наук України, Державною службою якості освіти, Національною академією педагогічних наук ми обговорюємо найголовніші кроки в реалізації нашого завдання», – зазначив він.

Володимир Воронов повідомив, що після обговорення в межах форуму всіх проблем галузі буде напрацьовано новий закон. У ньому передбачається покращення умов для дітей дошкільного віку, розвиток приватних закладів і конкурентного ринку тощо.

Також ініціатор форуму звернув увагу на те, що вперше в історії парламенту завдяки зусиллям «Слуги Народу» при освітньому комітеті було створено підкомітет з питань раннього розвитку і вже тривалий час депутати працюють над вирішенням проблем галузі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy