Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Крейденко: Україна виділяє 16,6 млрд грн, щоб зберегти безпечне авіасполучення зі світом

  • 7370
Володимир Крейденко: Україна виділяє 16,6 млрд грн, щоб зберегти безпечне авіасполучення зі світом

Рішення уряду про виділення з Резервного фонду державного бюджету 16,6 млрд грн для забезпечення безпеки польотів в Україні дасть змогу стабілізувати ситуацію на ринку пасажирських авіаперевезень та гарантує повернення додому наших громадян, що зараз перебувають за кордоном.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко.
Він повідомив, що вчора уряд на позачерговому засіданні створив додатковий державний механізм страхування безпеки польотів на період з 14 лютого 2022 р. до врегулювання зовнішньополітичних загроз. Бюджетний комітет Верховної Ради вже підтримав таке розпорядження Кабміну, а Міністерство інфраструктури затвердить перелік повітряних суден, на які будуть поширюватися державні гарантії безпеки.

«Важливо, що зазначені кошти будуть знаходитися на спецрахунку (рахунку умовного зберігання, або “ескроу рахунку”) у Нацбанку та будуть виплачені авіакомпаніям, лише в тому випадку, якщо їх літаки постраждають під час бойових дій в Україні. Це було зроблено тому, що європейські страхові компанії з 14 лютого призупиняють свої страхові виплати для авіакомпаній, які літають в Україну», – пояснив Володимир Крейденко.

За його словами, влада оперативно реагує на нагальні виклики та робить усе для того, щоб гарантувати безперебійні польоти авіакомпаній у повітряному просторі України, незважаючи на зростання зовнішньополітичної напруженості.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy