Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Крейденко: Рада підтримала закон, що дасть змогу розвивати внутрішній водний транспорт

  • 5978
Володимир Крейденко: Рада підтримала закон, що дасть змогу розвивати внутрішній водний транспорт

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому законопроєкт № 5090, який сприятиме розвитку інфраструктури внутрішнього водного транспорту.

Про це повідомив заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури, народний депутат від «Слуги Народу» Володимир Крейденко.

Він нагадав, що на початку 2022 року набув чинності закон «Про внутрішній водний транспорт», який сприятиме розвитку галузі внутрішніх водних шляхів та зробить цю сферу привабливою для інвестицій. Черговим кроком стала сьогоднішня підтримка Верховною Радою законопроєкту № 5090, який, зокрема передбачає створення державного фонду внутрішніх водних шляхів.

«За рахунок коштів фонду фінансуватимуться заходи щодо обслуговування внутрішніх водних шляхів для утримання їх у судноплавному стані, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання стратегічних об’єктів інфраструктури внутрішнього водного транспорту та інші заходи, що гарантують безпеку судноплавства на внутрішніх водних шляхах та розвиток інфраструктури внутрішнього водного транспорту», – розповів Володимир Крейденко.

Так, повідомив народний депутат, джерелами формування цього фонду стануть:
– кошти державного дорожнього фонду;
– державні запозичення, залучені для реалізації інвестиційних проєктів із будівництва, реконструкції та розвитку стратегічних об’єктів інфраструктури внутрішнього водного транспорту;
– кошти від реалізації ґрунту (мінеральної сировини), що вилучається після шляхових робіт, які проводить держпідприємство, що належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у сфері внутрішнього водного транспорту;
– інші надходження, визначені законом про держбюджет.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy