Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Крейденко назвав завдання ТСК з розслідування зловживань під час земельної децентралізації

  • 9702
Володимир Крейденко назвав завдання ТСК з розслідування зловживань під час земельної децентралізації

Парламент створив тимчасову слідчу комісію з питань розслідування можливих фактів незаконного та неефективного проведення органами держвлади, органами місцевого самоврядування заходів щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції земельних відносин (земельної децентралізації).

До ТСК увійшли 10 народних депутатів.

Ініціатори створення комісії зазначають, що наразі держава та громади володіють мільйонами гектарів земель. Під час реалізації ухваленого минулоріч закону про передачу землі з державної до комунальної власності громад виявлено низку проблем.

Член ТСК та народний депутат від «Слуги Народу» Володимир Крейденко розповів, що комісія має з’ясувати реальну ситуацію з реалізацією законних прав та інтересів громад при користуванні державними та комунальними землями.

«Завданням ТСК є встановлення можливих фактів незаконного і неефективного використання та розпорядження землями державної й комунальної власності. Також ми маємо перевірити повноту надходжень до бюджетів плати за землю та інші податки, пов’язані з користуванням землями сільськогосподарського призначення. Крім того, комісія повинна встановити наявність актуальних відомостей про межі територій громад в обсязі, що дає змогу розмежувати їхні землі», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy