Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Крейденко назвав джерела фінансування відновлення інфраструктури

  • 652
Володимир Крейденко назвав джерела фінансування відновлення інфраструктури

Збитки від знищення інфраструктури через російську агресію сягнули $600 млрд і зростають щодня. Втім вже зараз, де це можливо, почалися відновлювальні роботи, частина з яких вже профінансована. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко в інтерв’ю «Голос України».

«Наразі багато сил та засобів спрямовано на розчищення та відновлення зруйнованих війною доріг, шляхопроводів, зведення тимчасових переправ і проїздів. Активно ведуться роботи поруч зі зруйнованими мостами у вже визволених від окупантів районах Київщини, Чернігівщини, Сумщини», – сказав Крейденко.

Він констатував, що через воєнні дії в повномасштабне будівництво поки що неможливе, проте у звільнених від загарбників районах вже профінансували відновлення житлової інфраструктури.

«На першому етапі для відбудови визволених від російських загарбників населених пунктів з резервного фонду держбюджету вже спрямовано перший мільярд гривень. Ці кошти витрачатимуть на першочергові потреби: ремонт інженерних мереж і систем, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей», – перерахував депутат.

За його словами, згодом для відбудови країни, окрім державних коштів, залучать й інші джерела.

«У подальшому джерелами фінансування відновлення вітчизняної інфраструктури мають стати арештовані та конфісковані активи країни-агресорки. До того ж не лише в Україні, а й у всьому світі. Крім того, нам постійно свою підтримку обіцяють різноманітні міжнародні фінансові організації та наші закордонні партнери. Не виключено, що на розбудову активно залучатимуть благодійні внески міжнародних корпорацій та громадян», – вважає Крейденко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy