Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Володимир Іванов: Співпраця ЗСУ з органами місцевого самоврядування Херсонщини забезпечена

  • 5838
Володимир Іванов: Співпраця ЗСУ з органами місцевого самоврядування Херсонщини забезпечена

Херсонська облрада на позачерговій сесії одноголосно підтримала рішення про виділення на розбудову тероборони регіону 2,2 млн грн. Ці кошти будуть витрачені на облаштування кімнат для зберігання зброї та режимно-секретних органів.

Про це заявив член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, народний депутат від «Слуги Народу» Володимир Іванов під час національного форуму «Безпечні та спроможні громади майбутнього».

«Станом на сьогодні проблем з виділенням приміщень для підрозділів тероборони в області немає. При виникненні додаткової потреби кошти будуть виділені негайно, в тому числі і за рахунок резервного фонду області. Херсонщина готова до будь-яких варіантів розвитку ситуації, і, що важливо, громади готові проявляти ініціативу в захисті свого краю і країни. Тил для Збройних сил України в Херсонській області забезпечений», – наголосив він.

Як зазначив Володимир Іванов, прикордонна Херсонщина в цьому контексті є критично важливою для нацбезпеки України, тому процеси розбудови національного спротиву тут перебувають під особливим контролем.

Так, станом на сьогодні формування управлінь бригади та батальйонів фактично завершено. До складу бригади тероборони Херсонщини входять шість батальйонів, що розташовані в Херсоні, Каховці, Білозерці, Скадовській, Іванівській та Генічеській громадах. У кожному батальйоні створено кістяк з досвідчених, випробуваних війною військовослужбовців ЗСУ та учасників ООС. Їхнє завдання − командування, навчання та злагоджена робота цивільних людей, які укладуть контракти на службу в резерві територіальної оборони.
До складу тероборони входять дві категорії військовослужбовців: перші, підписавши контракт, несуть службу постійно, але більша частина живе звичайним життям та має з’явитися до військової частини лише за умов зовнішньої агресії.

Важливим є і місце народних депутатів-мажоритарників у цьому процесі.

«Наразі саме ми можемо виконувати роль своєрідних контролерів та координаторів процесу розбудови територіальної оборони, швидко доносити до центральної виконавчої влади запити громад. Так, на минулому тижні я ініціював скликання наради з керівництвом військових частин, головами громад Генічеського району та відповідальними за мобілізаційно-оборонну роботу в області. Перебуваю на постійному зв’язку з представниками місцевого самоврядування та жителями округу і області. Окремо відзначу, що координація між громадами та Міністерством оборони України уже повністю налаштована та підтримується в цілодобовому режимі», – розповів народний депутат.

Окрім того, додав Володимир Іванов, координація між громадами та Міністерством оборони України уже повністю налаштована та підтримується в цілодобовому режимі, а
щоб показати людям, де розташовані сховища, на сайті облдержадміністрації розміщена інтерактивна мапа, створена спільно з громадськими організаціями.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy