Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Владлен Неклюдов: головне завдання роботи у 2024 році – наближення Перемоги

  • 53
Владлен Неклюдов: головне завдання роботи у 2024 році – наближення Перемоги

Робота з ВПО з Донеччини, комунікація з захисниками, ініціювання рішень для підтримки фронту та наближення Перемоги – такими є і залишаються основні напрями роботи Донецької обласної організації партії «Слуга Народу» у 2024 році. Більше про це розповів тимчасово виконуючий обовʼязки голови обласної організації партії, народний депутат Владлен Неклюдов.

Якими є основні напрямки діяльності вашої організації у 2024 році?

Як і з перших днів повномасштабного вторгнення, так і у поточному році, головними напрямами у роботі Донецької обласної організації партії залишаються внутрішньо переміщені особи та захисники. Самі ці категорії людей зараз потребують нашої найбільшої підтримки. ВПО – люди, які через війну покинули усе та шукають прихистку на новому місці проживання, а отже мають безліч складних проблемних питань. Захисники – наша надія на Перемогу і саме для них зараз працює не тільки Донецька обласна організація партії, а й уся держава.

Як обласна організація допомагає фронту, ветеранам, ВПО?

У 2024 році ми продовжили комунікацію з громадськими та благодійними організаціями, які надають допомогу за різними напрямами, зокрема, і переселенцям, і нашим бійцям. Ми також постійно підтримуємо звʼязок з декількома військовими частинами, проводимо моніторинг нагальних потреб хлопців на передових позиціях. Додам, що питання озброєння постійно підіймається у закордонних відрядженнях, де нам вдається виступити перед міжнародними партнерами та вкотре наголосити, що питання Перемоги – спільне завдання України та Європи.

Назвіть проєкти, розроблені саме у вашій області, які могли б стати рольовими моделями для інших регіонів

Незважаючи на всю складність роботи депутатів «Слуги Народу» Донецької області та введення військових адміністрацій, вже тривалий час наші депутати успішно реалізують декілька ініціатив, що вкрай важливі для підтримки людей з нашого регіону. Це й ініціативи щодо роботи великої мережі Центрів підтримки переселенців з Донеччини, які функціонують вже у десятках міст країни та надають комплексну допомогу – гуманітарну, медичну, юридичну, психологічну. Крім того, у таких центрах діти та люди похилого віку залучені до спортивних та культурних заходів, що безумовно є важливою складовою у процесі психологічної реабілітації після отриманого стресу.

Також за підтримки міських адміністрацій Центри підтримки ВПО вже майже два роки реалізують проєкти із забезпечення людей тимчасовим житлом, яке з залученням благодійників має усе необхідне для комфортного проживання. Мережа таких центрів була створена Маріупольською, Бахмутською, Краматорською, Часовоярівською, Сіверською адміністраціями та іншими місцевими органами влади.

Додам, що наші депутати також втілюють у життя власні ініціативи, такі як будівництво доступного житла для ВПО, створення реабілітаційних літніх таборів, підтримка малого та середнього бізнесу, що також розвивається на новому місці, релокація медичних закладів для надання доступних послуг та інші.

Чи долучається обласна організація до евакуації мешканців прифронтових населених пунктів?

На жаль, у 2024 році питання евакуації донеччан залишається актуальним. Звісно, депутати від «Слуги Народу» долучаються до цього процесу. Силами благодійників, яким передаємо звернення про допомогу від громадян, вдалось надати допомогу в евакуації понад 4 тисячам донеччан. Це люди з Покровського, Бахмутського, Краматорського районів. Попри усю складність безпекової ситуації, волонтери рятують людей з небезпечних громад та роблять усе можливе, аби зберегти життя людей.

Як ведеться робота з ВПО, які змушені були залишити ваш регіон і зараз мешкають в різних областях України або за кордоном?

Як народний депутат України та тимчасово виконуючий обовʼязки голови обласної організації, я також є членом Міжфракційного депутатського обʼєднання «ВПО України», основна мета роботи якого – комунікація та всебічна допомога внутрішньо переміщеним особам. В межах цієї роботи я відвідую різні регіони країни, де постійно поводжу зустрічі з переселенцями. «ВПО України» проводить моніторинг умов проживання, надання допомоги, що передбачена державними програмами, рівня медичної та психологічної підтримки, умов для розвитку дітей та рівня доступності для людей з інвалідністю. Загалом тільки за цей рік було проведено більше 20 зустрічей з ВПО, під час яких збираються звернення громадян для подальшої роботи та надання допомоги у межах компетенції.

Що стосується українців, які евакуювались за межі країни – під час робочих поїздок також вдається провести зустрічі з українцями та дізнатись про рівень надання підтримки за кордоном, провести консультації з проблемних питань.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Останні новини

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy