Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Влада стимулюватиме збільшення ступеню переробки продукції в Україні – Роксолана Підласа

  • 5376
Влада стимулюватиме збільшення ступеню переробки продукції в Україні – Роксолана Підласа

Мета економічного блоку нинішньої влади – стимулювати розвиток підприємств з високою доданою вартістю та збільшувати ступінь переробки продукції.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань економічної політики Роксолана Підласа на підприємстві «Кроноспан Рівне» під час робочої поїздки на Рівненщину.

«Ми прагнемо, щоб переробка розвивалася. Це дасть Україні можливість позбутися іміджу сировинного експортера», – зазначила вона.

Одним із кроків в цьому напрямку Роксолана Підласа назвала законопроєкт №4197-д «Про ринок деревини», який Рада має проголосувати в першому читанні протягом місяця.

Представники деревообробної галузі схвально оцінили законопроєкт, зокрема, реформу лісгоспів та аукціони з продажу деревини.

«Там є дуже багато класних речей. Більшість з того, що пропонував бізнес, комітет включив у законопроєкт. А те, що передбачено стосовно реформи лісгоспів, прописано, мабуть, ще краще, ніж пропонував бізнес», – сказав координатор громадської організації «За ринок деревини» Юрій Дюг.

Учасники зустрічі домовилися додатково обговорити питання мораторію на експорт деревини. Чинний мораторій стимулює розвиток деревообробної галузі в Україні, але повне його збереження суперечить Угоді про Асоціацію з Євросоюзом.

Делегація на чолі з головою партії «Слуга Народу» Олександром Корнієнком також ознайомилася з роботою підприємства «Кроноспан Рівне». Компанія виробляє високоякісні деревні плити і має понад 40 заводів у 30 країнах світу, в тому числі у Нововолинську (Волинська обл.).

У Городоцькій громаді Рівненської області Кроноспан реалізує інвестиційний проєкт вартістю 400 мл євро. Після повного запуску виробництва на підприємстві буде створено до 400 робочих місць. Виробництво є екологічно безпечним, оскільки компанія використовує одні з найкращих у світі фільтраційних систем UTWS та WESP.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy