Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Влада розробить механізм підтримки регіонів з високою народжуваністю – Олександр Корнієнко

  • 5537
Влада розробить механізм підтримки регіонів з високою народжуваністю – Олександр Корнієнко

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, виступаючи на виїзному засіданні Всеукраїнської ради церков у Острозькій академії на Рівненщині.

«Спілкуючись із місцевими депутатами, ми зі здивуванням з’ясували, що держава не має програм підтримки для територій з високою народжуваністю. На Рівненщині є такі громади, які повинні стати прикладом для всієї країни. Враховуючи те, що в цілому по Україні маємо від’ємний приріст населення», – сказав він.

За словами голови партії, регіони з високою народжуваністю можуть отримати певні податкові пільги, субвенції, державне сприяння будівництву та ремонту шкіл і дитсадків.

«Місцеві депутати Рівненщини казали мені: у нас проблема, велика народжуваність. Але це не має бути проблемою! Це можливості», – підкреслив Олександр Корнієнко.

Нагадаємо: народні депутати від фракції «Слуга Народу» хочуть ініціювати зміни до проєкту Державного бюджету на 2022 рік, що передбачатимуть додаткову субвенцію за освітньою програмою «Спроможний дитсадок». Кошти підуть як на реконструкцію та переоснащення нових дошкільних закладів, так і на будівництво нових.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy