Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Військово-технічна допомога з Болгарії: українські парламентарі домовилися про підтримку

  • 937
Військово-технічна допомога з Болгарії: українські парламентарі домовилися про підтримку

Болгарський парламент готовий надати всебічну підтримку Україні, про це заявила заступниця голови фракції “Слуги Народу” Юлія Гришина.

“Разом моїм колегою Єгором Чернєвим нам вдалося отриматии підтримку ключових політичних сил у голосуванні за Рішення про надання Україні військово-технічної допомоги. Після підтримки парламентом цього документу уряд Болгарії матиме можливість передавати нам озброєння. Також Болгарія підтримує всі санкції ЄС та готова їх посилювати. Прем’єр-міністр Кирил Пєтков під час особистої зустрічі засвідчив нам свою повну підтримку”, – повідомила Гришина.

За її словами, місія українських парламентарів ускладнюється тим, що у Болгарії активно діють проросійські партії, й ситуація з перемовинами непроста. Але українські депутати роблять все, щоб заручитися підтримкою болгарської сторони.

“Ми виступали на телебаченні, давали інтерв’ю різним виданням, щоб донести правду про війну в Україні та спростувати тези російської пропаганди. І зараз всі демократичні сили Болгарії, яких переважна більшість, засвідчують свою підтримку Україні”, – сказала заступниця голови фракції “Слуга Народу”.

Також українські депутати обговорили питання повного ембарго на російські нафту, газ та вугілля, закриття всіх портів для російських суден та відключення всіх російських банків від Swift.

“Ми заручилися підтримкою на найвищому рівні. Чекаємо на конкретні та швидкі рішення”, – зазначила Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy