Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Військові товари звільняють від ПДВ

  • 799
Військові товари звільняють від ПДВ

Розширено перелік товарів для потреб безпеки і оборони у період воєнного стану, які звільнять від оподаткування податком на додану вартість.

Це передбачають ухвалені парламентом у цілому законопроєкти N9061 про звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання/ввезення товарів оборонного призначення та законопроєкт N9062 про особливості ввезення на митну територію України таких товарів.

«Окрім звільнення від оподаткування, ми вдосконалюємо норми задля надання можливості оперативного задоволення потреб оборонних структур та для забезпечення ефективної та своєчасної відсічі агресору», – сказав голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Йдеться про товари оборонного призначення, визначених такими згідно з пунктом 29 частини першої статті 1 Закону України «Про оборонні закупівлі».

Зокрема порох, вибухові речовини, спеціальна хімія для виробництва боєприпасів, засобів радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, автомобілів спеціального призначення, радіолокаційних станцій, мобільних ремонтних майстерень, які використовуються в оборонних цілях, військових кораблів та катерів.

«Ухвалення цього рішення допоможе підвищити ефективність реалізації зовнішньоекономічних проєктів з забезпечення критичних потреб Сил оборони України в озброєнні, військовій техніці та боєприпасах та забезпечить можливість ЗСУ, інших військових та правоохоронних формувань заощадити кошти під час закупівлі озброєння, військової та спеціальної техніки», – пояснив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy