Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Військові пенсіонери зможуть обирати банк для отримання пенсій

  • 1327
Військові пенсіонери зможуть обирати банк для отримання пенсій

Парламент підтримав законопроєкт № 7337, який дозволяє звільненим з військової служби самостійно обирати банк, у якому для них відкриють пенсійний рахунок та виплачуватимуть пенсію за фактичним місцем проживання незалежно від місця реєстрації.

«Раніше військові пенсіонери та ще певне коло людей, які мають право на військову пенсію, могли отримати її лише в «Ощадбанку». Ми внесли зміни до законодавства, які дозволять пенсіонерам обирати банк, у якому найзручніше отримувати пенсію за місцем фактичного проживання», – пояснив один з ініціаторів цього законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Руслан Горбенко.

За його словами, це рішення назрівало вже давно, але під час війни стало особливо актуальним.

«Ще у 2018 році це питання розглядали на рівні Антимонопольного комітету та парламентських комітетів, але рішення так і не ухвалили. Зараз, коли ворог знищує інфраструктуру країни, особливо важливо, щоб у людини була можливість отримати пенсію у будь-якому зручному для неї банку, а не бути прив’язаним тільки до одного, відділення якого у місці проживання можуть не працювати через бойові дії або тимчасову окупацію», – констатував Горбенко.

Відтепер всі, хто отримує пенсію за Законом «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щомісячно отримуватимуть пенсії за місцем фактичного проживання незалежно від місця реєстрації у самостійно обраному банку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy