Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін: Завдяки ухваленим законам громади можуть діяти мобільніше в умовах війни

  • 374
Віталій Безгін: Завдяки ухваленим законам громади можуть діяти мобільніше в умовах війни

Парламент спростив роботу місцевого самоврядування в умовах війни – завдяки ухваленим законопроєктам №7269 та №5323 голови громад можуть діяти мобільніше та більш оперативно ухвалювати потрібні рішення.

Про це заявив очільник підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін під час зустрічі з головами громад Житомирської області.

«Обговорили функціонування та законодавче забезпечення місцевого самоврядування в період воєнного стану. Зокрема, вже ухвалені законопроєкти №7269 (вже закон) та №5323, їхній вплив на громади під час воєнного стану. Ключове – голови громад наразі можуть діяти мобільно, але в стратегічній рамці держави. Адже з одного боку, рішення мають ухвалюватися оперативно, з іншого – вся держава має працювати в унісон», – наголосив він.

Крім того, депутати обговорили з представниками місцевого самоврядування урядову постанову №590 про пріоритетні видатки бюджетів в умовах воєнного стану. Вона дозволить забезпечити фінансування благоустрою населених пунктів, безперервну роботу, захист та розвиток об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, отримання здобувачами освіти, які завершують навчання в 2022 році, документів про освіту з додатками до них тощо.

«Ми всі розуміємо, що кількість фінансового ресурсу в державі наразі обмежена, і пріоритетом за будь-яких обставин будуть Збройні Сили України. Але  є гострі питання підготовки до нового навчального року, зокрема облаштування укриттів і бомбосховищ у школах, використання автобусів для підвозу школярів тощо. Про всі ці речі говорили як пріоритетні. Уряд і парламент надалі вноситимуть необхідні зміни, щоб допомагати місцевому самоврядуванню успішно підготуватися до осені», – додав Віталій Безгін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy