Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін: Усуваємо обмеження у залученні запозичень для сільських і селищних громад

  • 5188
Віталій Безгін: Усуваємо обмеження у залученні запозичень для сільських і селищних громад

Народні депутати зареєстрували законопроєкт, що прибирає дискримінацію в питанні залучення запозичень сільськими та селищними громадами.

Про це заявив співавтор документа, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін.

Він пояснив, що для сільських та селищних громад нині існують обмеження у залученні запозичень, у той час як для міських громад таких обмежень немає.

Законопроєкт пропонує внести зміни до Бюджетного кодексу та робить громади рівноправними з точки зору боротьби за запозичення.

«Ми вважаємо, що всі громади є рівними між собою, це абсолютна дискримінація. Тому зареєстрували законопроєкт, що змінює Бюджетний кодекс і дозволяє всім громадам бути рівноправними з точки зору боротьби за запозичення. Ми розуміємо, що доступ до “дешевих грошей” є запорукою для подальшого розвитку територій», – наголосив Віталій Безгін.

Він також додав, що всі громади мають бути рівними між собою, і подібні абсурдні перекоси в Бюджетному кодексі неприпустимі.

«Просто приклади міських громад: Дружбівська (Сумська) – 5490 осіб, Батуринська (Чернігівська) – 7281 осіб, Устилузька (Волинська) – 7342 осіб. А тепер кілька селищних, що наразі обмежені: Саф‘янівська (Одеська) – 42 927 осіб, Нересницька (Закарпатська) – 30 609 осіб, Білогородська (Київська) – 23 697 осіб», – навів приклад народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy