Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін: Українська децентралізація - це одна з кращих європейських практик

  • 517
Віталій Безгін: Українська децентралізація - це одна з кращих європейських практик

За 2.5 роки Україна здійснила прогрес у питанні децентралізації. Її успіх полягає в єдності центральної влади, місцевої влади, експертного середовища стосовно прагнення жити в успішній європейській країні.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін, який презентував європейським партнерам успіхи українських реформ, зокрема децентралізації під час заходу «Демократичні реформи для євроінтеграції України: діалог з провідними реформаторами».

«За ці 2.5 роки ми здійснили прогрес. Україні є чим пишатися. Українська децентралізація – це одна з кращих європейських практик. Нам вдалося провести об’єднання від більше ніж 11к населених пунктів до 1470 громад – чому заздрить більшість європейських експертів та країн», – наголосив він.

Як розповів Віталій Безгін, Україні поступово вдається децентралізовувати секторальні повноваження. До того ж, децентралізація і місцеве самоврядування пройшли випробування війною.

«Це тільки один маленький приклад того, де Україна може підсилити ЄС та ділитися своїм досвідом. Ми заслуговуємо на кандидатство. Ми розраховуємо на це вже найближчого тижня, а не в якомусь примарному майбутньому», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy