Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін: У 2022 році громади отримають понад 24 млрд грн на місцеві дороги

  • 6182
Віталій Безгін: У 2022 році громади отримають понад 24 млрд грн на місцеві дороги

У Державному бюджеті на 2022 рік закладено 24,6 млрд грн субвенції на будівництво і ремонт доріг місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності. Це дозволить суттєво покращити поточну ситуацію зі станом доріг у громадах, яка за роки незалежності стала катастрофічною.

Про це заявив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін під час круглого столу «Інфраструктурна розбудова України» у Києві.

«Традиційно одним із найболючіших питань на рівні громад є місцеві дороги. Це саме ті дороги, станом яких 30 років ніхто не опікувався. А зараз вони лягли на плечі навіть найменших громад. Тому парламент передбачив 24,6 млрд грн субвенції на будівництво і ремонт доріг місцевого значення. Сподіваємося, що за рахунок співпраці громад із Міністерством інфраструктури та Укравтодором ця сума суттєво покращить поточну ситуацію в громадах», – сказав народний депутат.

Він також зазначив, що за кілька років неможливо повсюдно вирішити проблему бездоріжжя. Проте це суттєвий крок, який допоможе почати розбудову якісних доріг навіть у найменших громадах країни.

Віталій Безгін наголосив, що Державний бюджет на 2022 рік є бюджетом громад і місцевого самоврядування. Зокрема, у кошторисі закладено 9 млрд грн на інфраструктурну субвенцію, 11,2 млрд грн на Державний фонд регіонального розвитку та соцекономічний розвиток. На розбудову регіональних аеропортів держава виділить 3,4 млрд грн.

Усі деталі про те, що передбачає Держбюджет-2022 для громад – дивіться в інфографіці:

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy