Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін: Цього тижня парламент виділить додаткові 1,2 млрд грн теробороні на місцях

  • 5475
Віталій Безгін: Цього тижня парламент виділить додаткові 1,2 млрд грн теробороні на місцях

Цього тижня парламент планує розглянути законопроєкт № 7012-2, у якому закладено додаткове фінансування для територіальної оборони на суму 1,2 млрд грн.

Про це заявив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін під час виступу на форумі «Безпечні та спроможні громади майбутнього», що відбувся в Києві 21 лютого.

«Питання територіальної оборони потребує потужної та злагодженої роботи місцевого самоврядування та центральної влади. Минулого тижня відбулися позачергові сесії місцевих рад, які виділили додатково 252 млн грн на формування мережі ТрО. Цього тижня парламент також виділить додаткове фінансування на ці потреби. Це те, що зараз потрібно як швидка відповідь на виклик», – пояснив депутат.

Крім розгортання тероборони, для підвищення безпеки в громадах також необхідно робити повсюдними поліцейських офіцерів громади та центри безпеки, вважає Віталій Безгін.

Також він наголосив на необхідності ухвалити низку законів для посилення відповідальності з боку органів місцевого самоврядування.

Зокрема, цього пленарного тижня депутати в другому читанні розглянуть законопроєкт № 5323 про засади державної регіональної політики.

«Крім обов’язкових стратегій для громад, цей документ законодавчо забезпечує загальну систему моніторингу, щоб держава могли бачити все, що відбувається в кожній громаді, наприклад, точну кількість ліжкомісць у лікарнях. На підставі таких даних можна ухвалювати важливі рішення», – пояснив Віталій Безгін.

На його думку, необхідно також ухвалити в другому читанні законопроєкт № 4298 про місцеві державні адміністрації – він запровадить нагляд із боку держави. Ще одним важливим документом є законопроєкт № 6401 про прозорість у громадах.

«Це фактично нагляд за органами місцевого самоврядування з боку самих громадян: запроваджується максимальна прозорість комісій, поіменних голосувань, трансляцій на рівні кожної громади», – підсумував голова профільного підкомітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy