Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін: Рішення на місцях треба ухвалювати швидко і без усілякої політики

  • 849
Віталій Безгін: Рішення на місцях треба ухвалювати швидко і без усілякої політики

Під час війни процес ухвалення рішень має бути швидким і централізованим на всіх рівнях. Аби забезпечити цю можливість, народні депутати ухвалили законопроєкт №7153, згідно з яким усе управління переходить до військових районних адміністрацій, а голови громад отримують більше повноважень.

Про це в інтерв’ю ZN.UA розповів голова підкомітету Верховної Ради з питань адмінтерустрою Віталій Безгін.

«Ми ухвалили законопроєкт №7153 (він, на жаль, ще не підписаний), згідно з яким усе управління переходить до військових районних адміністрацій. Більше повноважень мають отримати і голови громад. І коли ми говоримо про голів громад, то маємо на увазі всю територію України, а не лише ті області, де тривають бойові дії. Немає місця для політичних дискусій чи очікування кворуму на сесії у вирішенні питання, має бути персональна відповідальність. Голови на заході України мають вирішувати питання з переселенцями, оперативно спрямовувати кошти на Збройні сили України», – наголосив він.

Віталій Безгін додав, що винятком в законопроєкті стали лише обласні ради.

«Облради функціонують і не передають своїх повноважень ВА до моменту (і нехай ніколи такого не стається) оточення обласного центру. Це було зумовлено ситуацією на Херсонщині. Там депутати облради не дали проголосити ХНР і ухвалили жорсткі проукраїнські рішення. Але ми розуміємо, що люди себе фізично наражають на небезпеку, і тут краще, щоб усі повноваження були у ВА», – пояснив народний депутат.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням: https://zn.ua/ukr/internal/holova-profilnoho-pidkomitetu-vitalij-bezhin-uves-tjahar-z-vidnovlennja-vshchent-zrujnovanikh-hromad-povinna-brati-na-sebe-derzhava.html

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy