Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін про послання Президента до ВР: Нам є чим пишатися

  • 10253
Віталій Безгін про послання Президента до ВР: Нам є чим пишатися

Із країни, що не мала доріг, Україна перетворилися на країну, що будує їх найшвидше та найбільше в Європі. А з країни мільйонів бюрократичних папірців – на країну Дії, яка першою у світі прирівняла цифровий паспорт до звичайного.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Віталій Безгін, коментуючи послання Президента до Верховної Ради України.

«Нам є чим пишатися! Ми не тільки країна, що має фантастичних людей та шалений потенціал, ми є країною, що швидко змінюється. З країни, що не мала доріг, ми перетворилися на країну, що будує їх найшвидше та найбільше в Європі – 13 тисяч кілометрів за 2 роки. З країни мільйонів бюрократичних папірців ми перетворюємося на країну Дії, яка стала першою в світі із цифровим паспортом», – наголосив Віталій Безгін.

Він також назвав законопроєкт про множинне громадянство, анонсований главою держави, потужним політичним сигналом для українців по всьому світі, який потенційно принесе й економічний ефект.

Крім того, нагадав Віталій Безгін, у 2022 році розпочнеться Велика термомодернізація, яка дозволить застрахуватись від подальшого росту цін на енергоресурси і отримати справжню енергетичну незалежність. Президент анонсував також низку інших важливих для українців ініціатив, додав нардеп.

«Запрацює програма «Українська мрія» – кредит за ставкою 5% у гривні для придбання власної нерухомості в новому житлі чи електромобіля, здобуття освіти або зміни професії. Буде впроваджено економічний паспорт українця – відрахування за використання надр, які діти зможуть використати на освіту чи житло після досягнення повноліття», – підсумував Віталій Безгін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy