Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Віталій Безгін назвав пріоритетні закони для громад, які треба ухвалити якнайшвидше

  • 5862
Віталій Безгін назвав пріоритетні закони для громад, які треба ухвалити якнайшвидше

Законопроєкт про місцеві державні адміністрації, про службу в органах місцевого самоврядування, стратегії у громадах, агломерації, а також внесення змін до Конституції в частині децентралізації.

Ці законодавчі ініціативи є пріоритетними для парламенту і профільного комітету, заявив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін на всеукраїнському форумі до Дня місцевого самоврядування «Актуальні питання розвитку громад».

«Закон про службу в органах місцевого самоврядування має бути ухвалений протягом 2022 року. Також протягом року з’явиться і має бути проголосований абсолютно новий законопроєкт про агломерації. Наступного тижня сподіваємося ухвалити в цілому законопроєкт №5323, який передбачає обов’язкове розроблення сільськими, селищними, міськими радами стратегій або стратегічних планів розвитку громад», – додав народний депутат.

Крім того, додав очільник профільного підкомітету, парламент розпочав фінальну стадію обговорень тексту змін до Конституції України в частині децентралізації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy